» HDP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

HDP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

24 Haziran Seçimlerinde İl İl HDP Milletvekili Aday Listesi
Paylas
HDP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ
Ekonomi - 22 Mayıs 2018, Salı 20:52:18
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

24 Haziran Seçimlerinde İl İl HDP Milletvekili Aday Listesi

       

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ      ADAY SIRA NO        ADI     SOYADI

ADANA          1          TULAY           HATIMOĞULLARI

ADANA          2          KEMAL          PEKÖZ

ADANA          3          SEVER            UZUN

ADANA          4          BARIŞ KARABIYIK

ADANA          5          SONGÜL        AYDIN

ADANA          6          ZEYNEL         KETE

ADANA          7          BERİTAN       ÖNEN

ADANA          8          AHMET          KILIÇ

ADANA          9          ROZERİN       TOSUN

ADANA          10        İBRAHİM       YAKUT

ADANA          11        TÜRKAN       BAKIR

ADANA          12        CEMİL            ÖZEN

ADANA          13        ZOZAN          EFETÜRK

ADANA          14        ÖMER ULUÇAY

ADANA          15        DENİZ            VAROL

ADIYAMAN  1          HASAN BASRİ          YORULMAZ

ADIYAMAN  2          HAYRİYE       KORKMAZ

ADIYAMAN  3          MAHMUT      ÖZDEMİR

ADIYAMAN  4          BİRSEN          TUNÇ

ADIYAMAN  5          MEHMET SELİM      ÖZBEK

AFYONKARAHİSAR           1          NEVİN           AYTEKİN

AFYONKARAHİSAR           2          MEMET ŞERİF          ÇELİK

AFYONKARAHİSAR           3          BELMA          KORAY

AFYONKARAHİSAR           4          MEHMET EMİN        GERZ

AFYONKARAHİSAR           5          GÜLSEREN    KARATAŞ

AFYONKARAHİSAR           6          İSMAİL          YILMAZ

AĞRI   1          BERDAN        ÖZTÜRK

AĞRI   2          DİRAYET DİLAN      TAŞDEMİR

AĞRI   3          DALHA          KAYA

AĞRI   4          KEZİBAN       DUMLU

AMASYA       1          HAMZA          YILMAZ

AMASYA       2          MİTHAT         ÇELİK

AMASYA       3          CEMAL          KİRLİ

ANKARA-1   1          FİLİZ   KERESTECİOĞLU DEMİR

ANKARA-1   2          EŞREF            KİRAZ

ANKARA-1   3          EMİNE           KAYA

ANKARA-1   4          İSHAK            KOCABIYIK

ANKARA-1   5          DÖNDÜ CEREN       ŞİMŞEK

ANKARA-1   6          GAZİ   OTİ

ANKARA-1   7          CENNET        AVCI

ANKARA-1   8          CEYHUN       AKIN

ANKARA-1   9          DİLEK            ERTÜRK

ANKARA-1   10        ERDEM          ÖRT

ANKARA-1   11        EBRU  DEMİR

ANKARA-1   12        REMZİYE       GÜÇLÜ

ANKARA-1   13        ERDAL           ATAŞ

ANKARA-2   1          NURAY          TÜRKMEN CANLI

ANKARA-2   2          İSTEK USALP

ANKARA-2   3          VAHİDE         İLGÜN

ANKARA-2   4          HAYDAR       ARSLAN

ANKARA-2   5          İPEK   GÜR

ANKARA-2   6          NURHAYAT  EMİRE

ANKARA-2   7          MUSTAFA     DEMİR

ANKARA-2   8          NİLGÜN         YILMAZ

ANKARA-2   9          ROJAN           MAMO

ANKARA-2   10        BAHYETTİN  BATUR

ANKARA-2   11        ÖMER ÇELİK

ANKARA-3   1          VELİ   SAÇILIK

ANKARA-3   2          NAZIM           KARAKURT

ANKARA-3   3          ŞEHRİBAN LEYLA   ÇETİNBAŞ

ANKARA-3   4          HAYDAR       ÜSTÜNDAĞ

ANKARA-3   5          HÜLYA          FIRAT

ANKARA-3   6          MEHMET ZARİF       KESİCİLER

ANKARA-3   7          FATMA          KOÇYİĞİT ÖNER

ANKARA-3   8          İSMET            YALÇINKAYA

ANKARA-3   9          TÜLYA           SÖNMEZ AYTEKİN

ANKARA-3   10        FATMA          KIZILÖZ

ANKARA-3   11        İLYAS KURT

ANKARA-3   12        YİĞİT  ÖZTÜRK

ANTALYA     1          KEMAL          BÜLBÜL

ANTALYA     2          DENİZ            YILDIRIM

ANTALYA     3          ERDAL           GİLGİL

ANTALYA     4          HADİ  CİN

ANTALYA     5          NİGAR           DURU

ANTALYA     6          İHSAN            NERGİZ

ANTALYA     7          FİLİZ   ASLAN

ANTALYA     8          VEYSEL         AKBOĞA

ANTALYA     9          MERAL          GEYLANİ

ANTALYA     10        HAKKI           BULUT

ANTALYA     11        HÜLYA          HASBAY

ANTALYA     12        ORHAN          GÜMÜŞ

ANTALYA     13        HÜLYA          BAYAR

ANTALYA     14        SALİH VAROL

ANTALYA     15        GÜLSÜM       GÜZEL

ANTALYA     16        BERİVAN       TEMEL

ARTVİN         1          RECEP            DEMİRCİ

ARTVİN         2          EMİN  EKİNCİ

AYDIN           1          FERHAT         TUNÇ

AYDIN           2          AYFER           DEMİREL

AYDIN           3          DOĞAN         AÇIĞ

AYDIN           4          ÖZLEM          TUNÇ

AYDIN           5          MEHMET CELAL      GÜMÜŞ

AYDIN           6          SEMRA          BAŞARAN

AYDIN           7          ŞAHİN            KOÇ

AYDIN           8          BAHAEDDİN YAĞARCIK

BALIKESİR    1          NESİBE          YÖYLER

BALIKESİR    2          ŞAHİN            ÇOBAN

BALIKESİR    3          YURDANUR  GÜVEN

BALIKESİR    4          HÜSEYİN       GEVHER

BALIKESİR    5          FADİME         KAM TEMEL

BALIKESİR    6          HALİL ERSAN          BEKÇİ

BALIKESİR    7          ZEHRA           BABA

BALIKESİR    8          YAHYA          ANIK

BALIKESİR    9          KENAN          YAĞIZ

BİLECİK        1          FEHMİ            KORKMAZ

BİLECİK        2          MUAZZEZ      PARILTI

BİNGÖL         1          ERDAL           AYDEMİR

BİNGÖL         2          NİHAT            AKSOY

BİNGÖL         3          GÜLİSTAN    AZAK

BİTLİS            1          MAHMUT CELADET           GAYDALI

BİTLİS            2          ZAHİT MUTLU

BİTLİS            3          SEVDA           TABAK YAMAÇ

BOLU 1          KENAN          BALTA

BOLU 2          GÖNÜL          GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU

BOLU 3          RUMET          SERHAT

BURDUR        1          BEKİR            ÇİÇEK

BURDUR        2          TANER           TAŞ

BURDUR        3          İSMAİL          GELTURAN

BURSA-1       1          YÜKSEL        AKGÜN

BURSA-1       2          AYGÜL          SAKLI

BURSA-1       3          MUSTAFA     YAĞCI

BURSA-1       4          AYNUR          YILMAZ

BURSA-1       5          SAFFET          PEHLİVAN

BURSA-1       6          RAİFE GÜVEN

BURSA-1       7          AHMET          OKUMUŞ

BURSA-1       8          MEHMET SAİT         YÜKSEL

BURSA-1       9          CEMAL          HAZAR

BURSA-1       10        ZEKİ   SOYUŞEN

BURSA-2       1          MEHMET EMİN        ADIYAMAN

BURSA-2       2          METİN           KILIÇ

BURSA-2       3          ELİF    ÇUBUKÇUGİL

BURSA-2       4          CAHİT            KIRKAZAK

BURSA-2       5          İPEK   AKMAN

BURSA-2       6          NÜFER           OCAKLI

BURSA-2       7          CEMİLE         ÖSÜN

BURSA-2       8          MEHMET NEDİM     KORKMAZ

BURSA-2       9          KEMAL          DOĞAN

BURSA-2       10        SAMET           KARGALI

ÇANAKKALE           1          BÜLENT         KÖREĞİ

ÇANAKKALE           2          ADİLE YALÇIN

ÇANAKKALE           3          MUSTAFA     BİLGİÇ

ÇANAKKALE           4          ZÜBEYİR       ÖZKAYA

ÇANKIRI       1          NAZLI            ÇOBAN

ÇANKIRI       2          HÜSEYİN YEKTA    ERPOLAT

ÇORUM         1          BEKTAŞ İLHAN       EKE

ÇORUM         2          HASAN          SATILMIŞ

ÇORUM         3          HASAN          ÇELİK

ÇORUM         4          ERDOĞAN     SERİN

DENİZLİ         1          ŞERİFE           YILDIRIM

DENİZLİ         2          NEBİ   EBCİ

DENİZLİ         3          AYŞE LEVZAN         SÜZÜK

DENİZLİ         4          CEVAT           BARİN

DENİZLİ         5          AYŞE  ÖZAY

DENİZLİ         6          MUSA AYDIN

DENİZLİ         7          PERİHAN       ÜGE

DENİZLİ         8          BİRHAT          DEMİR

DİYARBAKIR           1          ADNAN SELÇUK     MIZRAKLI

DİYARBAKIR           2          SALİHE          AYDENİZ

DİYARBAKIR           3          İMAM TAŞÇIER

DİYARBAKIR           4          REMZİYE       TOSUN

DİYARBAKIR           5          HİŞYAR         ÖZSOY

DİYARBAKIR           6          SEMRA          GÜZEL

DİYARBAKIR           7          GARO PAYLAN

DİYARBAKIR           8          DERSİM         DAĞ

DİYARBAKIR           9          MUSA FARİSOĞULLARI

DİYARBAKIR           10        ABDURRAHİM         DURMUŞ

DİYARBAKIR           11        MEHMET       TEMİZYÜZ

DİYARBAKIR           12        FERDA           FAHRİOĞLU AKIN

EDİRNE          1          MURAT          AMİL

EDİRNE          2          HANIM          GÜZEL

EDİRNE          3          SERDAL         ZIMBA

EDİRNE          4          HASAN          ATİK

ELAZIĞ          1          CEVDET         KONAK

ELAZIĞ          2          SELMA           METİN

ELAZIĞ          3          NEVZAT        BERİTANLI

ELAZIĞ          4          YAPRAK        FİLİZ

ELAZIĞ          5          KUTBETTİN  AKAN

ERZİNCAN    1          PINAR            AYTEKİN ÖZGÜÇ

ERZİNCAN    2          İBRAHİM       BOZKURT

ERZURUM     1          MEHMET KASIM     FIRAT

ERZURUM     2          ZELİHA          DÜNDAR

ERZURUM     3          FARUK          ÇİNAR

ERZURUM     4          SAFET            POLAT

ERZURUM     5          CÜNEYT        LALOĞLU

ERZURUM     6          BARIŞ KEMALOĞLU

ESKİŞEHİR    1          HÜSEYİN       DEMİR

ESKİŞEHİR    2          NURTEN        ÖZER ULUÇELEBİ

ESKİŞEHİR    3          KEREM          KESKİN

ESKİŞEHİR    4          İLKAY            ABAY

ESKİŞEHİR    5          HÜSEYİN       ÖZERDOĞAN

ESKİŞEHİR    6          GÜNAY          UYAR

ESKİŞEHİR    7          VEDAT           ASLAN

GAZİANTEP  1          MAHMUT      TOĞRUL

GAZİANTEP  2          BEDRİYE       YORGUN

GAZİANTEP  3          MEHMET       KARAYILAN

GAZİANTEP  4          ATİYE OKAY

GAZİANTEP  5          OSMAN         DEMİRCİ

GAZİANTEP  6          GÜLER           ERAT

GAZİANTEP  7          KEMAL          AKBULUT

GAZİANTEP  8          UMUT BARAN

GAZİANTEP  9          MUSA AYDIN

GAZİANTEP  10        FATMA          LEBE

GAZİANTEP  11        SELMAN        TUTUMLU

GAZİANTEP  12        BİRGÜL          YILDIRIM

GAZİANTEP  13        AGİT   ERKAN

GAZİANTEP  14        ŞAHAP           YILDIRIM

GİRESUN       1          HALİL KARAVELİOĞLU

GİRESUN       2          ALİCAN         ÇAKIR

GİRESUN       3          NURİYE PERVİN      BAŞER

GİRESUN       4          ŞENEL            ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE           1          SEYİT KARTAL

GÜMÜŞHANE           2          YILMAZ         TAŞ

HAKKARİ      1          LEYLA           GÜVEN

HAKKARİ      2          SAİT   DEDE

HAKKARİ      3          ÖZGÜR          ZEYDANOĞLU

HATAY          1          BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU

HATAY          2          HÜLYA          KAVUK

HATAY          3          KEREM          NALBANT

HATAY          4          FATMA          ÖZDEMİR

HATAY          5          SERVET         KAVUKOĞLU

HATAY          6          KADRİYE      TURHAN

HATAY          7          YILMAZ         BAYRAM

HATAY          8          GÜLÜZAR      IŞIK ÇAY

HATAY          9          MİTHAT         MİRİOĞLU

HATAY          10        NAİM ÖZBEK

HATAY          11        PARAŞİN       GÜMÜŞ

ISPARTA        1          MEVLÜT        SABUNCU

ISPARTA        2          CELAL           ÇİÇEK

ISPARTA        3          AYŞEGÜL      KORKUTAN

ISPARTA        4          EBUBEKİR     GÖNAN

MERSİN         1          FATMA          KURTULAN

MERSİN         2          RIDVAN         TURAN

MERSİN         3          ATİLLA          GÜNEY

MERSİN         4          FATMAGÜL  DEMİRTAĞ

MERSİN         5          MEHMET ŞİRİN        KAYA

MERSİN         6          EYLEM           GENÇER

MERSİN         7          MEHMET       ALIŞ

MERSİN         8          ELİF    ASLAN

MERSİN         9          HÜSEYİN       GÜR

MERSİN         10        ŞERİF DURMAZ

MERSİN         11        FİLİZ   YILMAZ

MERSİN         12        İBRAHİM       UZEN

MERSİN         13        REŞAT            AŞAN

İSTANBUL-1 1          PERVİN          BULDAN

İSTANBUL-1 2          MUSA PİROĞLU

İSTANBUL-1 3          ERKAN          BAŞ

İSTANBUL-1 4          EROL  KATIRCIOĞLU

İSTANBUL-1 5          SEMA UÇAR

İSTANBUL-1 6          ATİLA ÖZDOĞAN

İSTANBUL-1 7          SULTAN        KARASU

İSTANBUL-1 8          TUNCAY       GÖKÇE

İSTANBUL-1 9          AYLİN            HACALOĞLU

İSTANBUL-1 10        EMRE SARIGÜL

İSTANBUL-1 11        ERTAN           HAMİTOĞLU

İSTANBUL-1 12        ŞEHRİBAN    ALKIŞ

İSTANBUL-1 13        İSHAK            KARAKAŞ

İSTANBUL-1 14        YAŞAR MERAL        ÇAKICI

İSTANBUL-1 15        RECEP            YILMAZ

İSTANBUL-1 16        NURULLAH   İŞLEK

İSTANBUL-1 17        CANSU İREM           KALENDER

İSTANBUL-1 18        KUVVET İHSAN       LORDOĞLU

İSTANBUL-1 19        ENGİN           ARAS

İSTANBUL-1 20        MİHRİBAN DENİZ   NAR

İSTANBUL-1 21        SERVET         GÜNGÖRDÜ

İSTANBUL-1 22        IRMAK           DUMLUPINAR

İSTANBUL-1 23        EYLEM           SARUCA

İSTANBUL-1 24        MURAT          GÜLENER

İSTANBUL-1 25        TÜLAY           AYDIN

İSTANBUL-1 26        VEYSİ YAKLAV

İSTANBUL-1 27        GÜNAY          KARAOĞLAN

İSTANBUL-1 28        ALYA AKKUŞ

İSTANBUL-1 29        İLHAN            ÇELİK

İSTANBUL-1 30        MELEKFER   BORAK TURGUT

İSTANBUL-1 31        MEHMET       KARASLAN

İSTANBUL-1 32        KEMAL          İŞLER

İSTANBUL-1 33        DÜRDANE     BULGAN

İSTANBUL-1 34        EMİNE           KARAASLAN ATEŞ

İSTANBUL-1 35        SABRİ AHI

İSTANBUL-2 1          AHMET          ŞIK

İSTANBUL-2 2          OYA   ERSOY

İSTANBUL-2 3          HÜDA KAYA

İSTANBUL-2 4          MUSTAFA     AVCİ

İSTANBUL-2 5          TÜLAY           KORKUTAN

İSTANBUL-2 6          ALİRIZA         BİLGİLİ

İSTANBUL-2 7          AYŞE  BERKTAY

İSTANBUL-2 8          GÜLSÜM       AĞAOĞLU

İSTANBUL-2 9          GÜRŞENAY   DALVEREN

İSTANBUL-2 10        HASAN          ÖZGÜNEŞ

İSTANBUL-2 11        MEHMET       GÜLER

İSTANBUL-2 12        LUDMİLLA    BÜYÜM

İSTANBUL-2 13        HACER           ELÇİN

İSTANBUL-2 14        FENER           GÜNANA

İSTANBUL-2 15        CELAL           ALPHAN

İSTANBUL-2 16        MUSA KILIÇ

İSTANBUL-2 17        ŞADİ   ÖZDEMİR

İSTANBUL-2 18        TÜRKAN       BİNGÖL

İSTANBUL-2 19        SERVET         GÜZEL

İSTANBUL-2 20        IŞIL     HACIARİFKAPTANOĞLU KARABAB

İSTANBUL-2 21        MEHMET TAYYİP    ARSLAN

İSTANBUL-2 22        OZAN ÖZGENLER

İSTANBUL-2 23        DİLBER          ASLAN

İSTANBUL-2 24        MUSA DEĞİRMENCİ

İSTANBUL-2 25        DÜRDANE NİLSU    YÜRÜR

İSTANBUL-2 26        ADNAN         BULUT

İSTANBUL-2 27        MAŞALLAH  KÖYSÜ

İSTANBUL-2 28        ROHANİ        ÇİÇEKLİDAL

İSTANBUL-3 1          TURGUT        ÖKER

İSTANBUL-3 2          DİLŞAT          CANBAZ KAYA

İSTANBUL-3 3          HAKKI SARUHAN   OLUÇ

İSTANBUL-3 4          ALİ      KENANOĞLU

İSTANBUL-3 5          ZÜLEYHA      GÜLÜM

İSTANBUL-3 6          ABDULHAKİM         DAŞ

İSTANBUL-3 7          ELİF    BULUT

İSTANBUL-3 8          CELALETTİN            CAN

İSTANBUL-3 9          CANŞAH       ÇELİK

İSTANBUL-3 10        FEVZİ GERÇEK

İSTANBUL-3 11        GÜLSEREN    KAYA

İSTANBUL-3 12        EKREM          BARAN

İSTANBUL-3 13        AYŞE  KARADAĞ

İSTANBUL-3 14        MEHMET       DALKIRAN

İSTANBUL-3 15        MUAZZEZ      TÖRE

İSTANBUL-3 16        AYTEKİN      AKDEMİR

İSTANBUL-3 17        PINAR            GEZİK

İSTANBUL-3 18        KAZIM           ŞAROĞLU

İSTANBUL-3 19        BELÇİM         OKTAN

İSTANBUL-3 20        HÜSNÜ          TAŞ

İSTANBUL-3 21        SONGÜL        BÜYÜKPINAR

İSTANBUL-3 22        SÜLEYMAN  ÖZKAN

İSTANBUL-3 23        GÜLFİRAZ     SAĞLIK

İSTANBUL-3 24        MEHMET       PEKER

İSTANBUL-3 25        DİLEK            ULAŞ

İSTANBUL-3 26        ENVER           DURSUN

İSTANBUL-3 27        ASLI   YAĞCI

İSTANBUL-3 28        RIDVAN         ÖZTÜRK

İSTANBUL-3 29        LAİKA            TAKA

İSTANBUL-3 30        MESUT           ALDAGÜL

İSTANBUL-3 31        ROJDA           TAŞDEMİR

İSTANBUL-3 32        SERKAN        YILMAZ

İSTANBUL-3 33        BÜSRA BERNA         TOPRAK

İSTANBUL-3 34        YUSUF           YALVAÇ

İSTANBUL-3 35        ZERRİN          OĞLAĞU

İZMİR-1         1          SERPİL           KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

İZMİR-1         2          NURETTİN    TURĞAY

İZMİR-1         3          YALÇIN         YANIK

İZMİR-1         4          RAHİME         TURAN

İZMİR-1         5          HÜSEYİN       ÇAĞLAR

İZMİR-1         6          MERVAN       SINCAR

İZMİR-1         7          CEYHAN       AKAY

İZMİR-1         8          HALİME         AKDAĞ

İZMİR-1         9          FERZENDE    DENİZ

İZMİR-1         10        ELFESYE       NAS

İZMİR-1         11        TAMER          AYDIN

İZMİR-1         12        SELMAN        YILDIRIM

İZMİR-1         13        KAMURAN   AKKUŞ

İZMİR-1         14        HAYRİ            ETYEMEZ

İZMİR-2         1          MURAT          ÇEPNİ

İZMİR-2         2          İDİL    UĞURLU

İZMİR-2         3          AYŞE  YILMAZ

İZMİR-2         4          MEHMET       AKER

İZMİR-2         5          CEMİLE         AYDIN

İZMİR-2         6          SÜLEYMAN  GÜNDÜZ

İZMİR-2         7          GÖNÜL          AYGÜN

İZMİR-2         8          ORHAN          AYHAN

İZMİR-2         9          DERKAY        TAN

İZMİR-2         10        MAHSUN       KORKMAZ

İZMİR-2         11        BEHİYE          ERTAŞ

İZMİR-2         12        EKREM CAN ALAYGUT

İZMİR-2         13        ABDULLAH   AKDENİZ

İZMİR-2         14        EDİP   KAYA

KARS 1          AYHAN          BİLGEN

KARS 2          ARZU  MOCO

KARS 3          BİŞAR ALİNAK

KASTAMONU          1          HÜSEYİN       GÖKOĞLU

KASTAMONU          2          İSMAİL          ÇAVĞA

KASTAMONU          3          AZAT  AVCI

KAYSERİ       1          KADRİ           ERENER

KAYSERİ       2          EYLEM           CENGİZ

KAYSERİ       3          KENAN          MARAŞLI

KAYSERİ       4          MUSTAFA     ÖÇAL

KAYSERİ       5          NİYAZİ          YALÇINKAYA

KAYSERİ       6          NURAN          ERGEN KILIÇ

KAYSERİ       7          ZENUN          ORTA

KAYSERİ       8          ZİLAN            YILMAZ

KAYSERİ       9          SUAT  DEMİR

KAYSERİ       10        FEVZİ POLAT

KIRKLARELİ 1          FARUK          ÖZDEL

KIRKLARELİ 2          DİREN CEVAHİR      ŞEN

KIRKLARELİ 3          YAKUP          ASLAN

KIRŞEHİR      1          GÖKHAN      AKIN

KIRŞEHİR      2          HELİZ ABI

KOCAELİ      1          ÖMER FARUK          GERGERLİOĞLU

KOCAELİ      2          FATMA          YILDIRIM

KOCAELİ      3          KUREYŞ        BİLGİÇ

KOCAELİ      4          YASEMİN      ÜÇER

KOCAELİ      5          ALİ DURSUN            BUĞDACI

KOCAELİ      6          MERYEM       DEMİR

KOCAELİ      7          ALAATTİN    ENÜL

KOCAELİ      8          FERHAT         DEMİRELLİ

KOCAELİ      9          MURAT          OZAN

KOCAELİ      10        DAMLA          BAĞCİ

KOCAELİ      11        NECATİ         ALTINTOPRAK

KOCAELİ      12        SEVİCAN       YAŞAR

KOCAELİ      13        KADİR           YILDIRIMER

KONYA         1          BÜLENT         KILIÇ

KONYA         2          BERNA           ÇELİK

KONYA         3          EYLÜL           YAYLACI

KONYA         4          GIYASETTİN ALMAZ

KONYA         5          JİYAN HURİ  YALÇIN

KONYA         6          RAMAZAN    OT

KONYA         7          BAHAR          EKİNCİ

KONYA         8          ORHAN          KARACA

KONYA         9          OSMAN         KARAMAN

KONYA         10        HANİFİ          KARACA

KONYA         11        ABDURRAHMAN     ARSLAN

KONYA         12        MEHMET       YÖNET

KONYA         13        HASAN          GEBEŞOĞLU

KONYA         14        MEHMET SAİT         KOYUNCU

KONYA         15        CAHİT            BABAHAN

KÜTAHYA     1          ABDURAHMAN       ADIYAMAN

KÜTAHYA     2          HARUN          GÜNDÜZ

KÜTAHYA     3          SAVAŞ           BABUR

KÜTAHYA     4          GÖKHAN      ALKAN

KÜTAHYA     5          ŞEHMUS        ÇELİK

MALATYA     1          MEHMET       TUNCEL

MALATYA     2          JİYAN            TAŞ

MALATYA     3          KEMAL          GEDİK

MALATYA     4          FATMA          ALATAŞ

MALATYA     5          HÜSEYİN       KILINÇ 

MALATYA     6          SİNAN           ÖZTÜRK

MANİSA        1          LEZGİN          BOTAN

MANİSA        2          BİRGÜL          SAĞSÖZ

MANİSA        3          ADNAN         MANKAN

MANİSA        4          HASRET         ASLAN

MANİSA        5          CEVDET         YILDIZ

MANİSA        6          BAYRAM       SÖNMEZ

MANİSA        7          ABİDDİN       PADAK

MANİSA        8          NİHAT            YILDIRIM

MANİSA        9          İHSAN            ÇAÇA

MANİSA        10        VEYSİ DURGUT

KAHRAMANMARA 1          HÜSEYİN       BAKIR

KAHRAMANMARA 2          MERYEM       YILDIZ

KAHRAMANMARA 3          RAUF  TEPE

KAHRAMANMARA 4          SEVGİ BORAK

KAHRAMANMARA 5          ŞAHİN            ŞANCİ

KAHRAMANMARA 6          TÜLAY           KILINÇ DENİZ

KAHRAMANMARA 7          İNANÇ           YILDIZ

KAHRAMANMARA 8          RECEP            KAYA

MARDİN        1          MİTHAT         SANCAR

MARDİN        2          PERO  DUNDAR

MARDİN        3          TUMA ÇELİK

MARDİN        4          EBRÜ  GÜNAY

MARDİN        5          GÜLBİN         ŞAHİN DAĞHAN

MARDİN        6          DİLAVER       İNAL

MUĞLA          1          SULTAN        ÖZCAN

MUĞLA          2          HÜSRAN BELGİN    KOÇ

MUĞLA          3          YILMAZ         YÜKSEL

MUĞLA          4          EBRU  DEMİR

MUĞLA          5          KEMAL          KOÇ

MUĞLA          6          SEBAHAT      FIRAT

MUĞLA          7          ABDULLAH   İPEKLİ

MUŞ   1          GÜLÜSTAN   KILIÇ KOÇYİĞİT

MUŞ   2          MENSUR       IŞIK

MUŞ   3          ŞEVİN            COŞKUN

MUŞ   4          ADNAN         TOPÇU

NEVŞEHİR     1          İRFAN            TURAN

NEVŞEHİR     2          BEDRETTİN   ESER

NEVŞEHİR     3          KEVSER         YALÇIN

NİĞDE            1          MEHMET SALİH       İTAH

NİĞDE            2          İBRAHİM       AVŞAR

NİĞDE            3          ÜMRAN         BATURAY

ORDU 1          MESUT           BİLGİ

ORDU 2          BAYRAM       KUŞMAN

ORDU 3          RUKEN          KAYAALP

ORDU 4          ŞEVDER         YANDI

ORDU 5          ÇETİN            KAPLAN

ORDU 6          TAHSİN         TİMUR

RİZE    1          NECMETTİN DURMUŞ

RİZE    2          KÖNA HAZAR          ÖZSOY

RİZE    3          SEVGİ            EVREN KÖROĞLU

SAKARYA     1          ÇİÇEK            ARIÇ

SAKARYA     2          HİVİDAR        TANGÜNER

SAKARYA     3          HÜSEYİN       KAYA

SAKARYA     4          GAYE ÇALIŞKAN

SAKARYA     5          KEMAL          AKTAŞ

SAKARYA     6          DERYA           BİNGÖL

SAKARYA     7          HAYDAR       EROL

SAMSUN       1          MEDİHA OYA           YAĞCI

SAMSUN       2          CELAL           KOCABIYIK

SAMSUN       3          EFRAİM         VAYİÇ

SAMSUN       4          ALİ DURSUN            KURT

SAMSUN       5          FİKRİ  YOLAYDIN

SAMSUN       6          KUBİLAY      ÖZTÜRK

SAMSUN       7          CEMİL            AKSU

SAMSUN       8          SEVDA           ÖZBEK YAKUT

SAMSUN       9          YUSUF           KIR

SİİRT  1          MERAL          DANIŞ BEŞTAŞ

SİİRT  2          SIDIK TAŞ

SİİRT  3          HAYRETTİN  ŞEN

SİNOP            1          AYŞE GÜL     KAFKAS

SİNOP            2          SEFA  ÖZTÜRK

SİVAS 1          RIZA   KARAMAN

SİVAS 2          HÜSEYİN       ÖZCAN

SİVAS 3          ŞENER           ÜNAT

SİVAS 4          HAKKI           AZARAK

SİVAS 5          RUKEN          KOYUN

TEKİRDAĞ    1          SALİM            KAPLAN

TEKİRDAĞ    2          FERAY           MERTOĞLU

TEKİRDAĞ    3          HÜSEYİN       ERİŞ

TEKİRDAĞ    4          GURBET         DEMİRHAN

TEKİRDAĞ    5          ERHAN          GÖVERCİN

TEKİRDAĞ    6          HALİME         TUNÇ

TEKİRDAĞ    7          TEKİN            ÇATALKAYA

TOKAT          1          ERDAL           BEKTAŞ

TOKAT          2          RANA RENDE

TOKAT          3          NAMET          ERTOĞAN

TOKAT          4          MUHAMMET VEYSEL        YILDIZ

TOKAT          5          SERVET         YÜKSEL

TRABZON     1          HÜSEYİN       TAKA

TRABZON     2          AHMET HAZAR        DİLAVER

TRABZON     3          KADER          UZUN MADENKUYU

TRABZON     4          NURETTİN    KARADENİZ

TRABZON     5          GÜVEN          ATABAY

TRABZON     6          DURSUN ALİ            KURT

TUNCELİ       1          ALİCAN         ÖNLÜ

TUNCELİ       2          MERAL          HANBAYAT YEŞİL

ŞANLIURFA  1          NİMETULLAH          ERDOĞMUŞ

ŞANLIURFA  2          AYŞE  SÜRÜCÜ

ŞANLIURFA  3          NUSRETTİN  MAÇİN

ŞANLIURFA  4          ÖMER ÖCALAN

ŞANLIURFA  5          ALİYE KIZILDAMAR

ŞANLIURFA  6          İSMAİL          KAPLAN

ŞANLIURFA  7          ROZA YAZMACI

ŞANLIURFA  8          YUSUF           YETİM

ŞANLIURFA  9          SONGÜL        ARPA

ŞANLIURFA  10        ORHAN          ÖZKAN

ŞANLIURFA  11        ELİF ROJDA  TALAR

ŞANLIURFA  12        CELALEDİN  ERKMEN

ŞANLIURFA  13        MERAL          BALTER

ŞANLIURFA  14        BİŞAR TÜYSÜZ

UŞAK 1          SÜLEYMAN  SÖZKESEN

UŞAK 2          ŞÜKRAN       SARI

UŞAK 3          MEMET LATİF          YILDIRIM

VAN   1          SEZAİ TEMELLİ

VAN   2          BEDİA            ÖZGÖKÇE ERTAN

VAN   3          MURAT          SARISAÇ

VAN   4          MUAZZEZ      ORHAN

VAN   5          TAYİP            TEMEL

VAN   6          CENGİZ         ÇİÇEK

VAN   7          MUKADDES  KARAKOÇ

VAN   8          ASUMAN       YELMAZER

YOZGAT        1          YUSUF           ARAN

YOZGAT        2          MEHMET ŞİRİN        EREZ

YOZGAT        3          DENİZ            ÖZTÜRK

YOZGAT        4          CEM EREN    ASLAN

ZONGULDAK           1          MEHMET ZEKİ         SALMANOĞLU

ZONGULDAK           2          BEDİRHAN    GÜNEŞ

ZONGULDAK           3          EVLİYA          GÜDAN

ZONGULDAK           4          ASYA             GEZER

ZONGULDAK           5          FEVZİ KAYA

AKSARAY     1          SEYİT MEHMET       KESKİN

AKSARAY     2          CİHAN           YILMAZ

AKSARAY     3          ŞÜKRAN       ACAR

AKSARAY     4          AHMET          DEMİR

BAYBURT      1          ŞEMSETTİN  TAKVA

KARAMAN   1          CEMİL            YALÇIN

KARAMAN   2          AYŞE              DURUNESİL

KARAMAN   3          REMZİ            GÖKDAĞ

KIRIKKALE  1          DOĞAN         ANĞAY

KIRIKKALE  2          RIFAT RONİ

KIRIKKALE  3          TEKYEDDİN AKTAŞ

BATMAN       1          İDRİS  BALUKEN

BATMAN       2          FELEKNAS    UCA

BATMAN       3          NECDET        İPEKYÜZ

BATMAN       4          AYŞE  ACAR BAŞARAN

BATMAN       5          ŞÜKRÜ          BAYTAR

ŞIRNAK         1          ABDULLAH   GÜNGEN

ŞIRNAK         2          LEYLA           BİRLİK

ŞIRNAK         3          HÜSEYİN       KAÇMAZ

ŞIRNAK         4          NURAN          İMİR

BARTIN         1          YILMAZ         TOPALOĞLU

BARTIN         2          ŞAYESTE       SALMANOĞLU

ARDAHAN    1          TAŞKIN         AKTAŞ

ARDAHAN    2          YAŞAR           KAYA

IĞDIR 1          HABİP            EKSİK

IĞDIR 2          KIZNAZ         TÜRKELİ

YALOVA       1          ALİ FUAT      HATİP

YALOVA       2          HEDİYE          POLAT

YALOVA       3          ABDURRAZAK         EKİNCİ

KARABÜK    1          ENSAR           TOPAL

KARABÜK    2          MUSTAFA     ÖZSOY

KARABÜK    3          DERYA           GÖÇTÜRK

KİLİS  1          KASIM           KISA

KİLİS  2          EZEL   AYDIN

OSMANİYE   1          AHMET          EKEN

OSMANİYE   2          MÜSLÜM       ÇAĞAN

OSMANİYE   3          DERYA           TURHAN

OSMANİYE   4          CELAL           EKER

DÜZCE           1          YAHYA          MACİT

DÜZCE           2          SEMA GÜNEŞ

DÜZCE           3          MEHMET ŞERİF       ORGUN

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
foto Galeri
Foto GaleriTÜMÜ
Video Galeri
Video GaleriTÜMÜ
http://www.evinizneisterse.com

ŞANS OYUNLARI



İçerik Yükleniyor...

Gazeteler:

Hava Durumu



İçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

BURCLAR



İçerik Yükleniyor...

FaceBook

PUAN DURUMLARI :



İçerik Yükleniyor...

E-Posta Listesine Katıl

E-Posta Adresi:

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber Kritik- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber Kritik Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin haberkritik@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir