Haber Kritik
» Türk'ün Milliyet Bilinci Çok Lazım Hemen Şimdi

Türk'ün Milliyet Bilinci Çok Lazım Hemen Şimdi - Nurullah Çetin

Paylas
Türk'ün Milliyet Bilinci Çok Lazım Hemen Şimdi
23 Temmuz 2016, Cumartesi 20:10:44
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haçlı-Siyon çevrelerin ve Türk düşmanı bütün emperyalist odakların Türk ve İslam dünyası üzerindeki menfur emellerinin akamete uğraması için Türk milletinin Türklük bilincinin çok sağlam olması gerekiyor.

En eski zamanlardan, Haçlı savaşlarından bu yana Batı bütün Müslümanlara “Türk” demiş. Türk deyince Müslüman, Müslüman deyince Türk anlaşılmış. Batılı kaynaklarda bunun yüzlerce örneği, belgesi var. O halde bugün itibariyle Türk olmak demek, bir yönüyle anti emperyalist olmak demek oluyor. Türk olmak demek, tam istiklalci, hür ve şahsiyetli, onurlu ve efendice bir hayat yaşamayı istemek demektir.

Türkiye’de ve bütün dünyada Türk olmak demek böyle bir şeydir.

Türklüğe düşman olmak ve Türklük değerlerini bütün resmî kurumlardan ve kamusal alanlardan çıkarmak demek, Haçlı-Siyon emperyalizmine hizmet etmek, bu coğrafyada Türklerin özgürce değil de, esir hayatı yaşamasını istemek demektir.

Hele Türklerin Türklük ruh ve şuurunu yok etmek için canla başla çalışan, bunun için PKK eşkiya örgütünden dinsiz liberallere kadar, bütün karanlık çevrelerle ittifak halinde çalışan İslamcı görünümlü siyasilere destek vermesi demek, kendi idam fermanını kendisi imzalamak demektir. İşte mankurtluk dediğimiz tam da budur.

Biraz önce sözünü ettiğimiz Batının emperyalist projelerini gerçekleştirebilmesi için, Türk milletinin zihnen, ruhen, kalben, kafa ve beyin olarak hazırlanması, ayarlanması ve belli bir çizgiye getirilip iğdiş edilmesi gerekiyor.

Türk’ün bilinci felç edilirse, Türk’ün kendilik bilinci dumura uğratılırsa, Türk’ün millî ve manevî değerlerine olan bağlılık duygusu yok edilirse, Türk’ün vatanını, milletini, bayrağını, dilini, dinini, edebiyatını, geleneklerini göreneklerini, âdetlerini, ahlakını sevmesi, sahiplenmesi, geliştirmesi, koruması ve yaşatması duygusu ve isteği yok edilirse, gelecek Turan tasavvuru hakkındaki ümidi kötürüm hale getirilirse, yok edilirse, Türk’ün hamasî duyguları törpülenirse, Türk’ün tarihine, ecdadına olan sevgisi ve bağlılığı suçlamalarla aşağılık duygusu içinde yok edilirse yani Türk, vicdan, ruh, kalp ve kafa bakımından tam teslim alınırsa işte o zaman vatanı kolayca ele geçirilebilir, kolayca köleleştirilebilir.

Mankurtlaştırma, Türk’ü Türk’e yani kendine, kendi kimliğine, adına, değerlerine, kültürüne, tarihine düşman etme demektir. Mankurtluk, Türk’ün celladının bıçağını yalaması demektir. Mankurt Türk, düşmanı olan Amerika’nın, Avrupa’nın, İsrail’in, PKK’nın, onun bunun tek taraflı sırnaşık ve yüzsüz âşığı demektir. Mankurt Türk, kendisine hakaret edile edile sahtiyana dönmüş suratıyla düşmanlarına sırıtan ucube bir yaratık demektir. Bugün Amerikancı, Avrupacı, PKK’cı Türk, böyle bir Türk’tür.

Bugün bu anlamda bir hayli mesafe alınmış gibi görünüyor. Bugün dışarıdan haricî bedhâh olan Haçlı-Siyon çevreler, içerden dahilî bedhâh olan işbirlikçi, mandacı, teslimiyetçi çevreler, ortaklaşa bütün televizyon, gazete, dergi yayınlarıyla, sinemalarla, müziklerle, eğlence programı ve faaliyetleriyle, kapitalist tüketim ve israf kültürüyle, ehlileştirilmiş ve tahrif edilip Hristiyanlık ve Yahudiliğin yedeğine sokulmuş, dinlerarası diyalog ve ılımlı İslam ucubesiyle çaputa döndürülmüş bazı cemaat ve tarikatlar, Türk’ü mankurtlaştırmak için olağanüstü bir çaba içindeler.

Liberaller, “Türk mürk yok, hepimiz dünya kardeşiyiz, dünya ise küresel bir köye döndü” diyerek, bazı İslamcı çevreler, “Türk’üm deme ırkçı olursun, günah; ama devamlı Kürt de, o zaman demokrat olursun” diyerek, Komünistler, “milliyet, vatan, bayrak yok hepimiz proleteryayız yani enternasyonal bir birlik içindeyiz” diye Türk’ün milliyet bilincini yok etmek için tam bir işbirliği içindeler. O halde bütün Türklerin kendi milliyet kimliklerine sahip çıkmaları, varoluşlarının temel mecburiyetlerinden biridir. 

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video Galeri
Video GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

ŞANS OYUNLARI


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

Gazeteler:

Hava Durumu


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :

Bekleyiniz
İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

Akkışla Genel Seçim Anketi

BURCLAR


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

E-Posta Listesine Katıl

E-Posta Adresi:

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber Kritik- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber Kritik Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin haberkritik@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir