Haber Kritik
» Türk'e Türk Düşmanlığı Propagandası

Türk'e Türk Düşmanlığı Propagandası - Nurullah Çetin

Paylas
Türk'e Türk Düşmanlığı Propagandası
05 Temmuz 2017, Çarşamba 00:05:41
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bugünlerde Türk’ün adına, kimliğine, varlığına Amerika, Avrupa Birliği ve İsrail kaynaklı ve destekli olmak üzere iç hainler tarafından büyük bir saldırı kampanyası var. İslamcı görünümlü ama hiçbir zaman İslamcı olmamış, tamamen Amerika’nın, PKK’nın, onun bunun tetikçiliğine soyunmuş çevrelerin, liberallerin, şunların bunların Türklük değerlerine ve Türk millet varlığına olan kini, salt iç kaynaklı değildir. Ayrıca bu iş şimdinin meselesi de değildir. Önce bunu vurgulayalım.

Tarih boyunca bütün zalim, talancı, yağmacı, emperyalist, sömürgeci devletler, Türklerden rahatsız olmuşlardır. Çünkü Türkler, haksızlığa karşı hakkı, zulme karşı adaleti, sömürüye karşı paylaşımı, kötülüğe karşı iyiliği, batıla karşı Hakk’ı temsil etmiş ve savunmuşlardır.

En eski zamanlarda Çinliler, Ruslar, sonraları Haçlı Batılılar; bugünlerde de yine bu odakların torunları ve devamları aynı rahatsızlıklarını ve kinlerini sürdürüyorlar. Yani tarih tekerrür ediyor. Güncel anlamda Türk varlığına olan kin, asıl olarak Haçlı-Siyon cephe diye adlandırdığımız emperyalist Batı kaynaklıdır. İçerdekiler de onların temsilcileri, sözcüleri, işbirlikçileri, taşeron acentalarıdır.

Haçlı-Siyon çevrelerin tarih boyunca dünyaya bâtılı hâkim kılma davalarını akamete uğratan en büyük engel, Türk olmuştur. 1071’de büyük Türk Alparslan’ın Malazgirt zaferi, dünya tarihini değiştirdi. Haçlıların dünyaya hâkimiyet emeline en büyük takozu Türkler koydu. Malazgirt, Haçlının gerilemesi, Müslümanlığın ilerlemesi için bir milattır.

Bu zaferle birlikte Anadolu’nun Türkleşmesi ve Müslümanlaşması süreci hızlanmıştır. Bu da, Haçlıların Doğuya akışını durdurmuş; hatta geri çekilmesine sebep olmuştur. Bunu bir türlü hazmedemeyen Haçlılar, daha aradan 25 yıl bile geçmeden 1095’ten itibaren onlarca kez tekrarlanan doğrudan talancı saldırılar düzenlediler. Ama bu saldırıların hepsi de onlar açısından hüsranla sonuçlandı. Son Haçlı saldırısı Millî Mücadele sürecidir.

Büyük Türk Atatürk’ün destansı Kuva-yı Milliye cihadı, o saldırıyı da geri püskürttü. Böyle birleşik ordular halinde gelip doğrudan askerî saldırılarla sonuç alamayacağını anlayan emperyalist Haçlı, Atatürk’ün kurduğu bağımsız millî Türk Devletinin hemen ertesinde taktik değiştirdi.

Buna göre bağımsız millî Türk Devletini içerden çökertmek ve yıkmak için kendi emperyalist emellerine hizmet edecek hain kadrolar yetiştirdi. Bol para ve imkân sağlayarak amacına hizmet edecek sağcı, solcu, İslamcı, liberal, şucu bucu ve tabii en çok da Türk düşmanı etnik ırkçı çevrelerle işbirliğine girdi.

Bu bağlamda emperyalist Batı, birbirine muhalif iki çevreyi çok iyi kullandı. Bunlar laikçi din düşmanı kadrolarla İslamcı çevreler. Bu iki kesimi Atatürk’ten sonra sırayla bir dönem birine, bir dönem diğerine fırsat ve imkân tanıyarak kullandı, kullanmaya devam ediyor. Laikçi din düşmanı çevreleri İslam düşmanlığı konusunda, İslamcı çevreleri de Türk milliyetine düşmanlık konusunda destekledi.

Böylelikle Türk’ün Müslümanlık ve Türklük gibi kimliğini ören iki temel değeri zayıflatılarak; hatta yok edilerek bu coğrafyaya kolayca hâkim olma planlarını devreye soktular. Bugünlerde süren Türk düşmanlığının arkasında Avrupa, Amerika ve İsrail troykasının içinde bulunduğumuz coğrafyaya, Orta Doğu’ya tam hâkimiyet planları vardır.

Bu coğrafyada Türk milliyet ruh ve şuuru temelli güçlü ve bağımsız bir millî Türk devleti, onların emellerinin önündeki en büyük engeldir. Bu coğrafyayı etnik gruplara, mezheplere, hayat tarzı farklılığına ve coğrafî farklılıklara göre paramparça etmek demek olan Büyük Orta Doğu Projesinin kolaylıkla uygulama alanına konulabilmesi, Türk milletinin milliyetinin tamamen iğdiş edilmesine, yok edilmesine ve Türk milletinin mankurtlaştırılmasına bağlıdır. Bugün Türkülük değerlerine ve Türk milletine olan doğrudan saldırının ardında bu proje yatıyor.

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video Galeri
Video GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

ŞANS OYUNLARI


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

Gazeteler:

Hava Durumu


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :

Bekleyiniz
İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

Akkışla Genel Seçim Anketi

BURCLAR


Yukleniyor
İçerik Yükleniyor...

E-Posta Listesine Katıl

E-Posta Adresi:

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber Kritik- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber Kritik Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin haberkritik@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir